1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czerniak z przerzutami do płuc
Ola Olka

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 7099

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-11-16, 09:30   Temat: Czerniak z przerzutami do płuc
Martina31 w Polsce immunoterapia jest od niedawna refundowana tzn. od 1 lipca 2016 r Ministerstwo Zdrowia objęło refundacją dwie nowoczesne cząsteczki immunoonkologiczne w leczeniu 1 i 2 linii zaawansowanego czerniaka u dorosłych: niwolumab i pembrolizumab.

Myślę że napewno znajdą się osoby zainteresowane też terapiami zagranicą.

Pozdrawiam serdecznie życzę powodzenia terapii.
  Temat: Czerniak z przerzutami do płuc
Ola Olka

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 7099

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-10-07, 22:28   Temat: Czerniak z przerzutami do płuc
Martina31 to bardzo przykre że w takim kraju jak Holandia tak potraktowano twoja chorobę. Nie mam doswiadczenia z procedurami holenderskimi, wiem jednakże że system ten niespecjalnie popiera leczenie u specjalistów - większość prowadzi lekarz domowy. Ty trafiłaś do specjalistów i to powinien być plus...

arawis już napisał ze napewno odezwa się kompetentne osoby, takich tu nie brakuje. Poczytaj tez inne wątki w tym dziale może nasuną ci się pytania dla lekarzy.

Co do badań to nie jest istotne w jakiej formie ma je lekarz - poproś by ci je wydrukował, przefaxował, obojetnie jak ale przesłał . Należą do ciebie. W Niemczech tak jest i myślę że w Holandii powinno być podobnie. Dobrze by było żebyś je tu załączyła.

Klinika w Amsterdamie, o ile się nie mylę jest bardzo dobrą kliniką onkologiczną.
Pozdrawiam serdecznie

[ Dodano: 2016-10-07, 22:37 ]
Oczywiście wyniki trzeba było jakos na polski przełożyć :roll:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group